אנחנו מייצרים זיכרונות...

ביג בן מתנות בהדפסה אישית

אנו בסטודיו של ביג בן מתנות בהדפסה אישית מתמחים בעיקר בהדפסה על מתנות לגני ילדים (אך לא רק) עם שם או תמונה. המתנות האלה יוצרות חלק מזיכרונות הילדות שלהם. גם בעוד שנים, כשהילדים עצמם יהיו הורים, הם יוכלו להביט במתנה עם התמונה או עם השם שלהם ולהיזכר בערגה בימים עברו….

ביג בן מתנות בהדפסה אישית היא חנות מתנות אונליין מפרדס חנה ובה ניתן לרכוש באופן ישיר וללא דמי תיווך מתנות עם שם או תמונה והקדשה ולמתג מוצרים שונים.
ביג בן מתנות בהדפסה בהתאמה אישית לגני ילדים: מתנות לימי הולדת, מתנות לחגים, מתנות לסוף שנה, מתנות לבוגרי גן חובה העולים לכיתה א’ ועוד מתנות מכל סיבה. בנוסף תמצאו אצלנו גם מתנות לגננת ולסייעות לסוף שנה, מתנות לתחילת שנה ולסוף שנה למורות, מורים ולצוות. גם לתלמידי הכיתות הנמוכות יש לנו מה להציע, כולל מתנות לטקס קבלת ספר תורה ראשון בחייהם – חומש בראשית. גם בוגרי שמינית המסיימים כיתה י”ב המתגייסים לצה”ל או לשרות לאומי ימצאו כאן מתנות מתאימות. יש לנו מתנות לחיילים או מתנות לגיוס ולשחרור וכן מתנות למפקד.

כמו כן תוכלו למצוא כאן לוחיות לתיבות דואר, תגי שם אישיים לעובדים ולכנסים, תגי שם לחיות מחמד, שלטים לדלתות ועוד.

תוכלו למצוא כאן מתנות פרסום וקידום מכירות ולמתג מוצרים שימושיים שונים עם לוגו ופרסום של עסקים שונים.

והכי חשוב: המחירים שלנו מדורגים ואת רובם תוכלו לרכוש החל מיחידה אחת ועד…. כמה שתרצו. וככל שתזמינו יותר מוצרים – כך ירד המחיר ליחידה אחת.

אז... הרשו לעצמכם להתפנק ולפנק את היקרים לכם.

שלכם,
צוות ביג בן מתנות בהדפסה אישית
ביג בן

למה לבחור בביג בן?

מחירים מדורגים​

כי המחירים שלנו מדורגים – ככל שתרכשו יותר, כך ירד המחיר ליחידה. אנחנו מאמינים שהזמן שלכם יקר, לא צריך לבזבז אותו... הכל פתוח. אתם רוצים לעשות סקר שוק? בבקשה, כל המחירים לפניכם. כי למרות שאנו משתמשים בחומרי הגלם וההדפסה הטובים והיקרים בשוק, המחירים שלנו זולים יותר מכל חנות פיזית או קניון.

זמני אספקה ומשלוחים

כי למרות שאנו מבטיחים אספקה תוך 3 עד 7 ימי עסקים מיום האישור הגרפי (תלוי במוצר ובכמות), אנו עושים כל מאמץ לספק את העבודה הרבה לפני הזמן שהובטח. ואם תגידו שהעבודה דחופה יותר נעשה שמיניות באוויר, עד כמה שזה תלוי בנו, כדי לספק אותה בזמן. כי אצלנו השרות הוא ערך עליון. אנו עובדים עם שליחים של דואר ישראל, שמגיעים לכל ישוב בארץ, קטן או גדול, רחוק או קרוב.

מתנות לכל גיל

כי אנו לא מגבילים את עצמנו לילדים בלבד. אצלנו תמצאו מתנות גם לילדים וגם למשפחותיהם, גם לגננות ולמורים, לאזרחים או לחיילים ואפילו מוצרים לקידום מכירות לעסקים גדולים או קטנים. כי העיצובים המודפסים על המוצרים שלנו מותאמים לכם באופן אישי, בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים, ארגונים או מוסדות, בין אם אתם אנשי צבא ובין אם אתם אזרחים.

שירות ויחס אישי

אנחנו לא מדברים על שירות. אנחנו פשוט נותנים אותו… כי לקוחות שמקבלים שירות טוב ויחס אישי תמיד חוזרים. ולקוחות חוזרים אנחנו אוהבים להפתיע. ותמיד לטובה!...

יש שאלות? אנחנו נשמח לעזור!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן