מדיניות משלוחים 

במקרים רבים דמי המשלוח יהיו לא חיוב, על-פי הכמויות המוזמנות הכתובות בדף של כל מוצר. במידה שלא כתוב שדמי המשלוח הם ללא חיוב, או שכמות הפריטים המוזמנת קטנה מזו המצויינת בדף המוצר – דמי המשלוח מפורטים בדף הקופה והם תלויים בסוג המוצר, הכמות המוזמנת ומחיר כולל של העסקה.

האמור כאן מתייחס למשלוחים בארץ בלבד. במקרה של משלוחים לחו”ל – דמי המשלוח יתואמו מראש בין הלקוח לחנות, ע”פ משקל ונפח המשלוח, מדינת היעד ומהירות המשלוח.

אספקת המוצרים תיעשה באמצעות דואר רשום (עד 2 ק”ג) של “דואר ישראל” או “דואר שליחים” ע”פ רשימת המשלוחים – שמות ישובים המצורפת או בכל דרך שתמצא החנות לנכון. במקרים חריגים, ניתן לבצע איסוף עצמי, בתיאום מראש מפרדס חנה.

מובהר בזאת, כי במקרים של מוצרי קרמיקה או זכוכית שנשלחו בדואר או עם שליח – לא ניתנת אחריות למוצר/מוצרים במקרה של שבר או סדק.

 זמן האספקה תלוי בזמני האספקה של דואר ישראל או דואר שליחים. לא ניתן לבצע משלוחים מהיום להיום. במקרים של שליחות עד המקום, על מנת לייעל את המשלוח אליכם,  מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

– כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע. 
– שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. 
– כל סיבה שאינה בשליטת החנות.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או שליח מטעמה יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות, במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

במידה שדמי המשלוח אינם כלולים – דמי משלוח ישולמו ביחד עם התשלום בגין המוצר, כסכום שצויין בדף הקופה של הזמנת המוצר או המוצרים.

במידה שמשקל ונפח המשלוח עולים על המצויין בדף הקופה, תחת סעיף דמי משלוח, יתואמו דמי המשלוח ואופן המשלוח טלפונית בין נציגי החנות לבין המשתמש.

ביטול עסקה: ככלל הלקוח המשתמש רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, כל עוד לא התחילו בייצור המוצרים.

מאחר שכל המוצרים מיוצרים על-פי הזמנה מיוחדת של הלקוח המשתמש לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה לאחר תחילת הכנת המוצרים.

קניה מהנה,

צוות ביג בן מתנות בהדפסה אישית

סגירת תפריט
דילוג לתוכן